16.03.2011 / Atatürk Kültür Merkezi'ni Geri İstiyoruz!

27 Mart Dünya Tiyatro Günü Gösterisi

     Biz sanatseverler olarak “Atatürk Kültür Merkezi”ni geri istiyoruz!!!

     Yıllardır, adeta kaderine terk edilmiş bir biçimde öylece bekleyen “İstanbul Atatürk Kültür Merkezi”nin tekrar eski günlerinde olduğu gibi sanatın, sanatçılar ve sanatseverlerle kucaklaştığı o birbirinden görkemli opera, bale, tiyatro ve konserlerinde bir arada olmayı istiyoruz!!!

     Artık öylece durup beklemenin sonu geldi!!!

     Bizler “Türkiye Cumhuriyeti”nin tüm aydın sanatseverleri olarak, şimdi hep birlikte, ülkemizin yetiştirdiği birbirinden değerli sanatçılarımızın ve sanatın yanında olduğumuzu gösterme zamanı diyoruz!!!

     Bir ülkenin can damarı olan sanatı (opera, bale, tiyatro ve konserleri), layık olmadığı bir biçimde mecbur bırakıldığı alışveriş merkezlerinin içinde izlemeyi ve dinlemeyi reddediyoruz!!!

     Yıllardır mahrum bırakıldığımız o görkemli opera ve bale eserlerinin sahnelenmesi için gerekli tüm teknik ve sahne olanaklarına sahip olan “Atatürk Kültür Merkezi”ni geri istiyoruz!!!

     “27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü”nde, “Muammer Karaca Tiyatrosu”nda başlayıp “Atatürk Kültür Merkezi” önünde devam edecek olan sanat etkinliğinde sanatçılarımızla bir arada olacağız!!!

     “Atatürk Kültür Merkezi”nin sahnesinde tekrar opera, bale, tiyatro ve konserleri izleyip dinleyene dek vazgeçmeyeceğiz.

     Sanat geleceğimiz, sanat nefesimizdir!!!

     Yukarıda belirttiğimiz tüm haklı gerekçelerimizi paylaşmak ve yıllardır devam eden sessiz çığlığımızı artık herkese duyurmak adına “27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü”nde “Atatürk Kültür Merkezi”nde sanatçılarımızla bir arada olacağız...

     “Atatürk Kültür Merkezi”ni geri istiyoruz!!!

     Ya siz???

Yeter Artık Yıkılsın!
Son Güncelleme:02.08.2021 22.17
Toplam Ziyaret:5730343
Online Ziyaretçi Sayısı:4
Bugünlük Ziyaret :431

Bu Site En İyi Firefox,Chrome,Safari'de ve 1024x768 Çözünürlüğünde Görünür.