21.06.2017 / Nazlı Mengi - Yüzme Bildiğinizi mi Sanıyorsunuz?

Erdem Kınay - Hind


     ……………………………………………


 

     Erdem Kınay Şov!


 

     Merve Özbey’in söylediği Erdem Kınay projesi, “Boynun Borcu”na bayıldığımı yazmıştım, yeni keşfi Hind’in seslendirdiği “Her Gece Kal” şarkısı da ayrı olay... Deniz Erten sözleriyle Erdem Kınay müziği ve aranjesi bir araya gelince şarkılar zaten hep olay! “Her Gece Kal”ı hiç Türkçe bilmeyen Faslı bir şarkıcının söylemiş olması da dikkat çekici... Hind’in Türkçe şarkıyı okuması için epey uğraşmışlar ama değmiş.


 

     Neden yabancı bir şarkıcıyla çalışmayı seçtiğini sorunca Kınay, “Yeni sesler aradığımı bilen müzik sektöründen arkadaşlarım beni Hind’le tanıştırdı. Müziğe ve dansa büyük ilgisi olması beni heyecanlandırdı ve birçok ünlünün istediği ‘Her Gece Kal’ şarkımı ona söylettim” dedi.


 

     Bu iki güçlü şarkıyı peş peşe çıkarma sebebini merak ettim; ikisinin de yaz için hazırlandığını, yazı kaçırmak istemediğini söyledi. Bir de Merve Özbey hayranlarının yeni şarkı için sabırsızlandığını anlattı. Neticede Erdem Kınay yazı iki hit’le karşılayarak yine müzik şov yaptı!     Milliyet Gazetesi - 21.06.2017, Çarşamba
Son Güncelleme:02.08.2021 22.17
Toplam Ziyaret:5744182
Online Ziyaretçi Sayısı:32
Bugünlük Ziyaret :954

Bu Site En İyi Firefox,Chrome,Safari'de ve 1024x768 Çözünürlüğünde Görünür.