14.05.2019 / Ömür Gedik - Bodrum’u Zeki Müren Gecesi Bekliyor


     Bodrum her yıl uçuk lahmacun fiyatları, denizleri kirleten balık çiftlikleri, koylardaki ormanları yok edip doğa katliamı yapan yeni otelleri, nedeni belli orman yangınları, sokağa terk edilen cins kedi köpekleri ve İstanbul’u aratmayan trafik çilesi gibi negatiflerle konuşuluyor.


 

     Bunlardan yakınan her Bodrum gönüllüsü gibi Bülent Kaya da elini taşın altına koymaya karar verdi. Kentin markasına farklı değerler katmak istediği için yönetim kurulu başkanı olduğu “Azka Otel”de, pek çok önemli organizasyonun yaratıcısı Nedim Delibaş ile birlikte “Marka Kent Bodrum” projesini gerçekleştirmek üzere kolları sıvadı.


 

     İşte buradan yola çıkılarak, geçen cumartesi gecesi “Azka Otel”de, sanat ve medya dünyasından pek çok ünlü ismin katılımıyla “Marka Kent Bodrum Ödülleri”nin ilki gerçekleştirildi.


 

     Ayrıca Bodrum’un ev sahipliği yapacağı pek çok proje de tanıtıldı.


 

     Bunların arasında “Bodrum Karnavalı”, “Bodrum Antik Tiyatro”da “Engelliler Sağlık Vakfı” yararına yapılacak olan “Zeki Müren Saygı Gecesi” ve “Lezzet Festivali” de var.


 

     Güzel, görkemli bir geceydi.


 

     Ama Bodrum’a İstanbul’dan pek çok ünlü isim ve misafir gelir, Bodrum markasına övgü dolu cümlelerle katkıda bulunurken, şehrin yerel yönetimi ve derneklerinin ilgisinin daha çok olmasını beklerdim doğrusu.


 

     “Marka Kent Bodrum” projesinin ilerleyen organizasyonlarında bu açığı kapatacaklarına inanıyorum.


 

     ………………………………………     Hürriyet Gazetesi - 14.05.2019, Salı
Son Güncelleme:02.08.2021 22.17
Toplam Ziyaret:5744054
Online Ziyaretçi Sayısı:25
Bugünlük Ziyaret :921

Bu Site En İyi Firefox,Chrome,Safari'de ve 1024x768 Çözünürlüğünde Görünür.