İi

\ İi Hedef Sistemi:

Dr. C. Maxwell Cade ve Dr. Jeffrey Thompson tarafından yapılan araştırmaların Dr. Jeffrey Thompson tarafından birleştirilmesiyle ortaya çıkmıştır. Dr. Jeffrey Thompson 1981 yılından bu yana sesin iyileştirici etkileri üzerine çalışmalar yapmaktadır. Sesin nabız üzerindeki etkilerinin akıl ve vücut sağlığına yansımalarını araştırmış olan Thompson, beyin yapısına etki eden ses frekanslarını kullanarak daha yüksek bir yapıya geçilebileceğini kanıtlamıştır. Geliştirdiği düzen sayesinde kişilerin beyin dalgalarının istenilen seviyede çalışmasını kolaylaştırmıştır.
 Bireyler genel olarak kişisel günlük modlarından kolayca sıyrılamamaktadırlar ve bu yüzden de konsantrasyon gerektiren konularda zorluk yaşamaktadırlar. Ancak bu yöntem sayesinde konsantrasyon, yaratıcılık ve öğrenme gerektiren konularda zihinsel berraklık sağlanabilmekte ve hedeflere ulaşmada kolaylık elde edilmektedir.

\ İi Uyku Sistemi:

ii uyku sistemi vücudun ve zihnin kendini yenilediği ve dengelediği frekansta, yani en elverişli düzeyde kalmasını sağlar; böylece uykuya geçmek ya da uykuda kalmak konusundaki sorunları ortadan kaldırır. Tek düze olmayan ezgisel bir küğ çalar; her bir kayıt kendi içerisinde çok katmanlı olup üç boyutlu mikrofonlar kullanılarak oluşturulmuştur. Bu nedenle çok farklı akışlara sahiptir. Küğ rahatlatıcı, mistik ve uyku destekleyici bir formattadır. Burada esas olan küğde baskın bir ezginin olmaması ve bu sayede zihnin kendini herhangi bir küğsel uyuma endekslemeden, salt küğü dinleyerek, bilinçli olmasıdır. Bu yolla küğ zihnin bilinçli bir şekilde uyku haline geçmesi için gerekli olan beyin dalga moduna girmesini sağlamaktadır.
Son Güncelleme:02.08.2021 22.17
Toplam Ziyaret:6074364
Online Ziyaretçi Sayısı:14
Bugünlük Ziyaret :616

Bu Site En İyi Firefox,Chrome,Safari'de ve 1024x768 Çözünürlüğünde Görünür.