Lo

\ Loca:

Tiyatro, sinema, dinleti salonu, opera binası gibi yerleşkelerin salonlarında yapılmış olan özel bölmelerin ismidir. Bir etkinliği locadan izlemek genellikle daha fazla bilet ücreti ödenmesine neden olur. Locada oturanlar da kendilerini genel dinleyici kesiminden pek ayrıcalıklı hissederler. Bu nedenle localar, bir anlamda sınıfsal ayrımın bir yansımasıdır. Buna karşın tanıdığı kişilerle ya da aile üyeleriyle bir arada bir etkinlik izlemek arzusunda olanlar da loca’nın sağladığı bu olanaktan yararlanırlar.

Loco:

Yer. Yazıldığı yerde çalmak. Orada.

\ Lohan, Lindsay:

Lindsay Dee Lohan Amerikalı 1986 doğumlu oyuncu ve pop sanatçısı olup ikinci ismi Dee’yi Morgan olarak değiştirmiştir. Çocuk yaşta pek çok dergi ve televizyon reklamı için modellik yapmış, on yaşında “Another World” adlı televizyon dizisiyle oyunculuk yaşamına başlamıştır. 1998 yapımı “The Parent Trap” Lohan’ın rol aldığı ilk sinema filmidir. “Freaky Friday” (Çılgın Cuma-2003), “Mean Girls” (Kötü Kızlar-2004) ve Herbie: Fully Loaded (Herbie: Tam Gaz-2005) gibi yüksek gelirli filmler sayesinde şöhreti yayılan yıldız, 2004 ve 2005’te “Speak” ve “A Little More Personal” (Raw) adlı iki de küğ albümü çıkarmıştır. Yakın zamanlarda eğlence hayatı ve alkol/uyuşturucu kullanımından kaynaklanan yasal sorunlarıyla uluslararası magazin medyasından büyük ilgi görmüştür.

Loure (Louré):

Ilımlı hızda eski bir Fransız dansı, sakin bir kırın. “Lur” (Lour) tarzında bir çalış, ağır ve lağar bir icra, uyuşuk ve sakin bir seslendirme tarzı. İlmekli yorum. Almancası: “Geschleift”.
Son Güncelleme:08.12.2019 23.55
Toplam Ziyaret:2228863
Online Ziyaretçi Sayısı:8
Bugünlük Ziyaret :53

Bu Site En İyi Firefox,Chrome,Safari'de ve 1024x768 Çözünürlüğünde Görünür.

Telif hakları için şikayetiniz varsa 05432317861 numaralı telefona ulaşabilirsiniz. Tuğrul Göğüş